Blog Başlık

 • Eylül 30, 2022

  Tunik, kalçalara hatta bazen dizlere kadar uzanan uzun bir bluz modelidir. Tesettür giyimde önemli bir yeri olan tunik, kapalı kadınların en fazla tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Yeni sezon tunik modelleri, modaya uygun renk ve dokunuşlar ile pek çok kadının dolabında baş köşeyi almıştır. Yeni sezon tunik modelleri nedir diye bakılacak olursa karşımıza pek çok yeni örnek çıkacaktır. Bu gerek renklerde gerek tuniklerde var olan yepyeni tasarımlarda kendini göstermektedir.

  TUNİK MODELLERİ
 • Eylül 27, 2022

  Fırfırlı elbise, kadın giyim dünyasında en sevilen ve tercih edilen elbise modelleri arasında yer almaktadır. Elbise, zaten pek çok kadının dolabında mutlaka bulunan bir giysidir. Yaz ya da kış, her mevsim giyilen ve tercih edilen elbise, kadınlara sunmuş olduğu rahat kullanım ile de dikkat çekmektedir. Kullanımı bu kadar fazla olmasından dolayı her moda dokunuşunda izler taşıyan elbise modelleri ile yepyeni kombinler oluşturmak da mümkündür. 

  FIRFIRLI ELBİSE
 • Eylül 23, 2022

  Son yıllarda özellikle genç tesettür giyim modasında bol paça pantolon kullanımı son derece sık tercih edilmektedir. Hem rahat bir kullanım sağlayan bol paça pantolon hem de tesettüre daha uygun bir görüntü sağlamaktadır. Firmamız tesettür giyim modasında sizlere kolayca ulaşabileceğiniz ürünler konusunda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Tunikler ile kolayca kombine edilebilecek olan bol paça pantolon modelleri de farklı seçenekler ile sayfamızda mevcuttur.

  BOL PAÇA PANTOLON MODELLERİ
 • Eylül 20, 2022

  Hanımların günlük kombinleri genellikle rahat modellerden tercih edilmelidir. Özellikle tesettürlü hanımlar için üretilen tesettür günlük elbise modelleri oldukça kullanışlı olmaktadır.

  TESETTÜR GÜNLÜK ELBİSE
 • Eylül 15, 2022

  Tesettür takım , tesettür giyimde en çok tercih edilen kıyafet ikilileridir. Gerek etekli gerek pantolonlu tesettür takım şıklığı, kadınlara kolay bir kullanım sunar bunun yanında da oldukça şık giysilerdir. İş hayatında özellikle fazlasıyla tercih edilen tesettür takım , günlük şıklık oluşturmak için de kadınlara kolaylık sağlar. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile tesettür takım dünyasında her kadın kendi zevkine uygun bir takımı rahatlıkla bulabilecektir.

  BEJ TESETTÜR TAKIM